Kontakt og påmelding


  • Ønsker ditt barn å starte hos oss eller har du andre spørsmål? Vi tilbyr gratis prøvetime! Ta kontakt med Heidi Berdahl: heidi@ebamse.net
  • Spørsmål rundt faktura, konserter, instrumenter eller seminarer? Kontakt ansvarlig styremedlem direkte:

Følg oss på Facebook!

Bodil Reinhardsen

Styreleder

91866929

bodil@reinhardsen.no

Karoline Baltzersen

Seminaransvarlig

40008592

jaka@getmail.no

Helene Sjursen

Konsertansvarlig

48078696



helene.sjursen@arena.uio.no

Heidi Berdahl

Seminaransvarlig/ny elevkontakt

97718997

heidi@ebamse.net

Mari Bakken

Instrumentforvalter

95994273

maribakk1@gmail.com

Elin Stokkan

Sekretær, UNOF-konsertene, pausemat

97186525

elin.stokkan@getmail.no

Ingrid Boon Ulsby

Seminaransvarlig

99245224

Ingridboonulfsby@gmail.com

Björn Münch

Kasserer

91666031

bj@muench.no

Cynthia Fernandez-Ravn

Webansvarlig

45237451

cynthiaf@hotmail.com