Kontakt og påmelding


  • Ønsker ditt barn å starte hos oss eller har du andre spørsmål? Vi tilbyr gratis prøvetime! Ta kontakt med Heidi Berdahl: heidi@ebamse.net
  • Spørsmål rundt faktura, konserter, instrumenter eller seminarer? Kontakt ansvarlig styremedlem direkte:

Følg oss på Facebook!

Cynthia Fernandez-Ravn

Styreleder

45237451

cynthiaf@hotmail.com

Vibeke Næss

Konsertansvarlig

99417575

Vibekenaess@hotmail.com

Nina Leirvik

medlemregister/timelister

97718997

nleirvik@online.no

Hanne Rivrud

Instrumentforvalter

98696369

hannerivrud@me.com 

Elin Stokkan

Sekretær, UNOF-konsertene, pausemat

97186525

elin.stokkan@getmail.no

Ingrid Boon Ulsby

Seminaransvarlig

99245224

Ingridboonulfsby@gmail.com

Björn Münch

Kasserer

91666031

bj@muench.no

Paul-Henri Henn

Webansvarlig

95077868

henn.ph@gmail.com